Kategórie


Pôsobíme od roku 1994. Od svojho vzniku vyvíjame aktivity v oblastiach:


  • telekomunikačnej techniky
  • zabezpečovacích systémov
  • CCTV priemyselnej televízie - analógovej aj IP kamerovej techniky
  • dátovej techniky
  • vchodových systémov
  • inteligentných elektroinštalácií

Zaoberáme sa dovozom a následným veľkoobchodom a maloobchodom komponentov a zostáv vrátane inštalácie komplexných systémov zabezpečovacej, monitorovacej, telekomunikačnej a dátovej techniky.

 

Poskytujeme služby v oblastiach projektovania, montáže, revízií, záručného aj pozáručného servisu. Disponujeme vyškoleným tímom certifikovaných projektantov a montážných technikov.

 

Sídlo firmy a vzorková predajňa sa nachádza v Bratislave ul.: Pri Dynamitke 10, 831 03. Spolupracujeme s obchodnými partnermi zo všetkých regiónov SR. Pre zaregistrovaných partnerov ponúkame veľkoobchodný predaj a kompletnú podporu aj s návrhom a špecifikáciou systémov.

Jablotron

Česká republika - systémy zabezpečenia objektov a automobilov, zabezpečovacie ústredne bezdrôtové a drôtové, s telefónnymi, LAN a GSM komunikátormi (app. myJABLOTRON).

Tecnoalarm

Taliansko - systémy elektronického zabezpečenia objektov, plne programovateľné zabezpečovacie ústredne s nadštandardným programovaním a voľne programovateľnými výstupmi. Komplexný systém komponentov (drôt, BUS, bezdrôt) v Pininfarina dizajne. Plnohodnotné riešenia pre vnútornú, plášťovú aj vonkajšiu ochranu. Dostupné všetky komunikačné kanály. Mobilná aplikácia myTECNOALARM.

Krone

Taliansko - systémy elektronického zabezpečenia objektov. Efektívne riešenia vnútornej, plášťovej aj vonkajšej ochrany. Možnosť syntézy hlasu a dotykových klávesníc. Výber komunikačných kanálov: pevná linka, LAN-WEB a GSM (app. myAVSAlarm). Elegantné riešenia prepojenia s inteligentnými systémami, vlastný KNX interface.

Comelit

Taliansko - vchodové systémy audio a video vrátnikov, systémy s viacerými vchodmi a vicerými užívateľmi, alebo paralelnými telefónmi

Japonsko - kancelárska a telekomunikačná technika, pobočkové telefónne ústredne, analógové, digitálne, hybridné, s ISDN, alebo VoIP technológiou

Nemecko - komponenty telekomunikačných a dátových rozvodov, zárezová technológia LSA KRONE, štrukturované kabeláže